resim-kursu-izmir”Resim yapmak çok isterim ama çöpten adam bile çizmeyi beceremem.” diyenlere tabularını yıktıracak bir resim kursu İzmir! Griffin Sanat ile resim çizmenin bütün püf noktalarını öğrenebilir , doğru ve eğlenceli bir eğitim programıyla harika çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Siz de resim yaparak biraz kafanızı boşatlamak istiyor ve bu hobinizi bir kaç karalamadan öteye taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

0554 971 45 30 numaralı iletişim numaramızdan bize mesaj ya da arama yoluyla ulaşarak ücretsiz deneme dersi randevusu oluşturabilir ve İzmir resim kursu eğitmenimizle ücretsiz 1 ders işleyerek tüm aklınızdaki sorulara cevap alabilirsiniz.

Resim Kursu İzmir ile İlgili Sorulan Sorular

Resim Çizim Kursu İzmir

 • Güzel resim çizebilmek için yetenekli olmak mı gerekiyor?
  Hayır, güzel resim çizebilmenim asıl sırrı yetenekten değil, çok pratik yapmaktan geçiyor. Siz de yeteri kadar pratik yaparak güzel resim çizmeyi öğrenebilir, gerek karakalem gerekse diğer alanlarda ileri düzey çalışmalar ortaya koyabilirsiniz ve bu aşamaların tamamını resim kursu İzmir ile daha pratik ve hızlı hale getirebilirsiniz!


 • Güzel resim yapabilmek ne kadar bir süreç gerektiriyor?
  Eğer ki çalışmalarınızı belirli bir plan doğrultusunda aksatmadan gerçekleştirilir ve resim eğitmenimiz tarafından size oluşturulan programınızı aksatmadan uygularsanız ortalama olarak 2-3 ay arasında değişen bir sürede güzel resim yapmayı öğrenebilirsiniz.


 • Resim dersleriniz bireysel mi yoksa grup olarak mı işleniyor?
  Resim atölyemizde aktif olarak hem bireysel hem de grup derslerimiz sürekli devam etmektedir. Eğer ki yoğun bir çalışma temposu içerisinde iseniz ve kendinize özel bir ilerleyiş arıyorsanız bireysel, sosyalleşmek ve toplu çalışmalar çıkarmaktan hoşlanıyorsanız grup resim kursu İzmir derslerimiz tam size göre!


 • Resim derslerinde aranan bir yaş sınırı var mı?
  Hayır, resim kursumuza katılmak için eliniz kalem tutabiliyor olması yeterli. 🙂 Sanatın yaşı olmadığını düşünüyor ve resime ilgi duyan, renkli bir hobiyle uğraşarak günün yorgunluğundan uzaklaşmak isteyen 7’den 70’e herkesi Griffin Sanat’a bekliyoruz!


 • Resim çizmek zor mudur?
  ‘Çöpten adam çizmek bile benim için zor’, ‘ben düz çizgi bile çizemem’ gibi cümlelere takılmanıza gerek yok çünkü işin püf noktalarını bilmeden, belli teknik pratikleri yapmadan aslında her iş zor. Ancak resim kursu İzmir ile resim çizmenin kolay noktalarını öğrenebilir ve resim çizmenin eğlenceli yolunu keşfedebilirsiniz.


 • Ücretsiz deneme dersinde beni neler bekliyor?
  – Resim kursu İzmir eğitmeni ile tanışma.
  – Yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme. (akrilik, suluboya, karakalem vb.)
  – Eğer ki daha önce bir eğitim alındıysa önceki çalışmaların incelenmesi.
  – Öğrencinin deneme çizimi yapması.
  – İlerleyen süreçte uygulanacak olan bireysel programın hazırlanması.


 • Resim derslerine gelirken yanımda neler getirmeliyim?
  Başlangıç aşamasında yanınızda getirmeniz gereken bir malzeme yok, zaten gerekli tüm malzemeler sanat merkezimizde mevcut. Ancak ilerleyen süreçte gerçekleşecek çeşitli atölyeler ve farklı çalışmalar için edinmeniz gereken malzemeleri bulundurmanız açısından ders öncesinde öğretmenimiz size rehberlik edecektir.


 • Resim dersi için gerekli malzemeler çok mu pahalı?
  Hayır, aslında almanız gereken çok malzeme var gibi gözükse de resim dersi gereçlerinin fiyatları oldukça ucuz. Ayrıca Griffin Sanat olarak öğrencilerimize anlaşmalı olduğumuz yerlerde %20’ye kadar indirim fırsatı sunuyor ve resim çizmeyi sevenlere bir katkıda bizden diyoruz!


 • Resim kursu İzmir fiyatları nasıl?
  Hobi amaçlı ya da profesyonel bireysel-grup eğitimlerimiz standart programda haftada 1 gün, 2 saat olarak işleyişe sahip. Güncel fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


Resim kursu İzmir yazımızı okuduğunuz için teşekkürler, resimle ve resim dersi ile ilgili tüm merak ettikleriniz için bize iletişim adreslerimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz!