muzik-aleti-satisi-izmirSiz de kaliteli bir müzik aleti mi satın almak ancak bu konuya ayırdığınız bütçeyide aşmadan en kaliteli seçimi yapmak istiyorsunuz ancak müzik aleti satışı İzmir piyasasındaki bir çok satıcının süslü sözleri sizi korkutuyor ve güvenilir bir yer mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Griffin Sanat Merkezi olarak ‘eğitmenlerimizin danışmanlığında’ piyasanın en uygun fiyatlı müzik aletlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Siz de almayı düşündüğünüz müzik aletinin fiyatları hakkında bilgi edinmek ve eğitmenlerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak sizin isteklerinize en uygun müzik aletini tespit edebilmek adına aşağıda yer alan bilgileri bize mail, whatsApp, mesaj yoluyla göndermeniz yeterli olacaktır!

İstenen Bilgiler

– Satın alınmak istenen enstrüman
– Eğer özel bir istek var ise marka-model bilgisi
– Bu müzik aletini almak için ayırdığınız maksimum bütçe

Müzik Aleti Satışı İzmir’de Neden Griffin Sanat?

 • İzmir’in En Uygun Fiyatları
  Anlaşmalı olduğumuz bir çok müzik aleti satış mağazaları sayesinde öğrencilerimize ve enstrüman almayı düşünen müzisyen adaylarına İzmir’in en uygun fiyatlı müzik aletlerini sunmaktayız.


 • Garantili Ürün
  Griffin Sanat olarak sizlere teslim ettiğimiz her müzik aletinde en az 2 yıl garanti sunmaktayız. Eğer ki müzik aletinizde herhangi bir sorun meydana gelirse 2 yıl boyunca tamir-onarım konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı hatası sonucu oluşmamış sorunlarda direkt olarak sıfır ürün teslimi gerçekleştirilmektedir.


 • Ücretsiz Müzik Aleti Satış Danışmanlığı
  Bütçenize, isteklerinize en uygun ve kaliteli bir müzik aleti seçimi için sanat merkezimize ulaşabilir ve alanında uzman eğitmen kadromuzdan almayı düşündüğünüz enstrüman hakkında detaylı bilgi alabilir ve tercihinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Ayrıca enstrümanınızın ilk bakımı da sanat merkezimizden!


 • Sıfır ve 2. El Ürün Seçeneği
  Griffin Sanat’ta her bütçeye uygun bir seçenek mevcut! İsterseniz sıfır isterseniz 2. el müzik aletlerinde bir çok marka-model çeşitliliği ile karşınızdayız. Hangisinin sizin açınızdan daha iyi olacağını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 • Ücretsiz Hızlı Teslimat ve Kurulum
  Siparişini verdiğiniz ürünü eğer ki İzmir dışında iseniz mutlaka gün içerisinde korunaklı şekilde kargoluyor ve adresinize sorunsuz şekilde gönderiyoruz. Ayrıca İzmir içinde alınan tüm müzik aleti ve ekipmanların kurulumu ücretsiz olarak sanat merkezimizden hediye!


Müzik aleti satışı İzmir adlı yazımızın sonuna geldik! Siz de enstrüman alım-satımı, bakım ve onarımı ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorular için bize sosyal medya hesaplarımızdan ya da herhangi bir iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.