Artık monoton bir yaşamdan sıkıldın ve seni canlandıracak, kafa dağıtmanı sağlayacak aynı zamanda da sana sosyal anlamda fayda sağlayacak bir hobi mi arıyorsun? O zaman müzik kursu İzmir tam senlik! Griffin Sanat bünyesinde verilen; keman, piyano, gitar, çello, klarnet, bateri, yan flüt, saksafon, trompet ve saya saya bitiremeyeceğimiz bir çok enstrüman eğitimi sınıf ya da bireysel ders seçeneği ile seni bekliyor!

muzik kursu izmir

Artık daha fazla erteleme, müziğin renkli dünyasına sen de dahil ol ve eğlenerek keyifli bir hobi edinmenin, samimi bir ortamda sosyalleşmenin tadını çıkar. Tüm bunlar iyi güzel ama aklımda bir kaç soru var bunlara yanıtlar arıyorum diyorsan hemen ücretsiz deneme dersi koltuklarımızdan birini de senin için arıyor ve tüm sorularına en doğru cevapları vererek ilgin olan alanı keşfetmen için harika bir fırsat sunuyoruz!

İzmir müzik kursu ücretsiz deneme randevusunu 0554 971 45 30 numaralı telefonumuzu arayarak istediğin gün ve saate göre oluşturabilir, ayrıca merak ettiğin tüm enstrümanlar için deneme dersi talebinde bulunabilirsin. Şimdi merak edilen soruları cevaplamaya başlayabiliriz;

İzmir Müzik Kursu İzmir Avantajları

– Haftanın her günü sabah 9’dan akşam 11’e kadar ders alabilme imkanı.
– İstenilen tüm gün ve saatlerde ücretsiz derslik ve ekipman kullanımı.
– Aile sıcaklığında samimi bir ortam.
– Griffin Sanat ailesi üyelerine için müzik mağazalarından özel indirimler.
– ‘Herkes için Sanat’ sloganımızın gerektirdiği gibi İzmir’in en uygun fiyatlı sanat eğitimleri.
– Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda %100 başarı garantisi.
– Profesyonel eğitmen kadrosu.

Yukarıda saydığımız ve yazmayı unuttuğumuz diğer fırsatları görmek için, en kısa sürede sanat merkezimizi ziyaret ederek sohbet eşliğinde bir çay-kahvemizi içmenizi öneriyoruz. 🙂

İzmir Müzik Kursu ile İlgili Sorular

 • Ne kadar sürede bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirim?
  Bu süre yaptığın pratiklere ve tercih ettiğin enstrümana bağlı olsa da ortalama 3-4 ay içerisinde bir müzik aleti çalmayı öğrenebilirsin, ayrıca unutma bu süreyi çalışmalarını arttırarak kısaltmak tamamen senin elinde!


 • Kurs ücretleri ne kadar?
  Ücretlerimiz seçeceğiniz bireysel ya da toplu ders seçeneğine ve dönemsel kampanyalarımıza göre değişiklik göstermektedir. En net bilgiyi edinmeniz için bizimle mail ya da telefon adreslerimizden iletişim sağlayabilir, ayrıca o an aktif olan kampanyalarımızdan da bu sayede haberdar olabilirsiniz!


 • Sanat merkezinizin yeri merkezi mi?
  Evet, sanat atölyemiz İzmirspor metro çıkışının hemen bir alt sokağında bulunmakta ve otobüs, metroya yaklaşık 1,5 dakika yürüme mesafesi uzaklığında. yer almaktadır. Detaylı lokasyon bilgisi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


 • Gün ve saat belirlemesi nasıl yapılıyor?
  Griffin Sanat olarak faaliyetlerimize her gün 09:00-23:00 saatleri arasında devam etmekteyiz. Siz de kendinize uygun gün ve saati belirterek esnek çalışma saatlerimiz sayesinde programınıza en uygun gün ve saatte ders almaya başlayabilirsiniz.


 • Sosyal aktiviteler var mı?
  Yaz ayında her hafta düzenlenen bowling, sinema, film gecesi, oyun günü, karting gibi faaliyetlerimiz mevcut, ayrıca bu faaliyetlerimizi her hafta olmasa da belirli periyotlarla kış aylarında da sürdürmekteyiz. Sen de etkinliklerimizde yer almak istiyorsan bize mesaj atarak whatsApp grubumuza katılmak istediğini söylemen yeterli!


 • Yaşım uygun mu?
  Her enstrümana başlama yaşı değişiklik gösterse de yetişkin grubunda yer alan kişiler için bir sınırlandırma yok! İsterseniz 20-30-60 yaşında olun yine de başlamayı düşündüğünüz her an müzik kursu İzmir eğitimlerine koşulsuz olarak katılım sağlayabilirsiniz.


 • İstediğim müzik aletinin kursuna başlamadan önce o enstrümanı satın almam mı gerekiyor?
  Hayır, müzik kursu İzmir olarak eğitim sunduğumuz bütün müzik aletlerini ve bu enstrümanlar için gerekli ekipmanları sanat merkezimizde öğrencilerimizin ücretsiz kullanıma sunmaktayız. Siz de önceden haber vermeniz durumunda derslik durumuna bağlı olarak istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.


 • Müzik kursu İzmir ücretsiz deneme dersinde neler olacak?
  – İstediğiniz alanın eğitmeni ile tanışma.
  – Çalmak istediğiniz müzik aleti hakkında detaylı bilgilendirme.
  – Öğrencinin tutuş ve ilk çalışı denemesi.
  – Öğrencinin ulaşmak istediği hedeflere göre oluşturulmuş kişisel program.
  – İzmir müzik kursu eğitmenin dinletisi.
  – Akılda kalan bir sorular var ise bunların cevaplanması.


İzmir müzik kursu hakkında merak edilen sorulara cevap verdiğimiz yazımız burada bitiyor. Siz de tüm merak ettiklerinizi bize hiç çekinmeden sorabilir ve her konu hakkında eğitmenlerimizin görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Müzik kursu İzmir yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz!