Organizasyonunuzun kargaşasında boğulmadan davetlilerinizle yeteri kadar vakit geçirmek istiyor ve ortaya çıkabilecek sorunlarla profesyonel çözüm önerileri getirebilecek birileri ilgilensin diyorsanız Griffin Sanat İzmir müzik organizasyon tam size göre! Özel günlerinizi profesyonel kadromuzla daha da unutulmaz kılıyor ve size arkanıza yaslanıp keyifle organizasyonunuzu yönetme imkanı sunuyoruz.

Peki ama sağladığınız avantajlar neler, firmanız hakkında detaylı bilgi almak istiyorum diyorsanız yazımızın devamı mutlaka incelenmesi gereken nitelikte bilgiler içeriyor;

İzmir Müzik Organizasyon için Neden Griffin Sanat?

 • Deneyimli ve Profesyonel Ekip
  Organizasyonlarınızı daha ışıltılı hale getirmek ve sorunsuz bir akış programı gerçekleştirmek için çalışmalarımızı İzmir’in en iyi orkestraları ve müzik gruplarıyla gerçekleştiriyoruz. Tamamı konservatuarlı, ilgili branşlarda bir çok sahne almış profesyonel gruplarımızla tam anlamıyla isteklerinize en uygun çözümü üretiyor ve %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.


 • İzmir’in En Uygun Fiyatları
  ‘’Herkes için Sanat’’ sloganımızın gerektirdiği şekilde etkinliklerinize en uygun çözüm önerilerini İzmir’de en uygun fiyatları sunarak karşılıyoruz. İster büyük ister küçük çaplı tüm organizasyonlarınızı profesyonel dokunuşlarla renklendiriyor ve sizi keyifle tüm işleyişi izlemeye davet ediyoruz.


 • Sürekli Destek Hizmeti

İsteklerinizi önemsiyor ve yalnızca organizasyonunuzun öncesinde değil aynı zamanda organizasyon anında ve sonrasında organizasyon ekibimizle görüşlerinizi alıyor ve anlık değişimleri bu sayede hızlı ve koordineli bir şekilde yönetebiliyoruz. Gelelim müzik organizasyonu İzmir ile ilgili sorularınızı yanıtlandırmaya;

İzmir Müzik Organizasyon Hakkında Merak Edilenler

 • İzmir müzik organizasyon olarak bünyenizde hangi ekipler var?
  – İzmir pop müzik grupları
  – İzmir düğün müzik grupları
  – Fasıl ekibi
  – Dj ve ekipmanları
  – Perküsyon grubu
  – Balkan orkestrası
  – Caz ve Latin müzik grupları
  – Rock ve Metal ekipleri
  – Karşılama müziği grupları
  – THM ve TSM orkestraları


 • İzmir müzik grubu kiralama hizmeti almak için ne yapmam gerekiyor?
  Gerçekleşecek olan etkinliğinizle ilgili ayrıntılı bilgileri bize telefon, whatsApp ya da mail aracılığıyla iletmeniz yeterli olacaktır. Ardından organizasyon ekibimiz size ulaşacak ve ayrıntılı bir sunum ile aklınıza takılan soruları çözüme ulaştırmanıza yardımcı olacaktır. Bize iletmeniz gereken bilgiler şu şekilde;– Organizasyonun Çeşidi: ( Düğün, toplantı, doğum günü vb. )
  – Organizasyonun Tarihi ve Saati: ( 25 Haziran 2018 / 20:00 – 23:30 )
  – Etkinlik Alanı: ( İzmir – Seferihisar )
  – Müzik Seçimi: ( Rock, caz, latin, klasik vb. )
  – Kaç Kişilik Ekip İstendiği: 3 Kişi vb.
  – Etkinliğe Ayrılan Bütçe: 700 – 1.200 TL ( Belirlenen fiyat aralığına uygun gruplar )
  – Ortalama Davet Edilen Sayısı: 100 – 150 Kişi
  – Teknik Sistem Gerekiyor mu?: Hayır – Evet ( Işık, ses, kamera )
  – Telefon Numaranız: 0554 971 45 30


 • Etkinliğime en uygun müzik ekibi ve türü hangisi, nasıl seçebilirim?
  Öncelikle ilk yapmanız gereken organizasyonunuza uygun ekipten önce uygun müzik türünü belirlemek olmalıdır. Eğer ki bu konuda net bir karara varamıyorsanız ya da tarz konusunda çekinceleriniz varsa uzman ekibimizi arayarak onların deneyimlerinden yola çıkarak bir karar verebilirsiniz. Tarz seçiminizden sonra bütçenize ve taleplerinize en uygun ekiplerimiz size sunulacak ve video, görsel iletimi sağlanarak en uygun tercihi yapmanıza yardımcı olunacaktır.


 • İzmir müzik organizasyon ekiplerinin videoları var mı?
  Griffin Sanat Organizasyon bünyesinde yer alan gruplarımızın neredeyse tamamının video, görsel, repeartuar bilgileri bulunmaktadır. Videosu eksik olan grupların çekimleri tamamlandıktan sonra eklemesi yapılmaktadır. Organizasyon yetkilimizden talep etmeniz dahilinde bütün bilgiler size mail aracılığıyla ulaştırılacaktır.


 • İzmir müzik organizasyon fiyatları ne kadar?
  Ücretlendirmelerimiz seçeceğiniz ekibe, kişi sayısına, performans gerçekleştirilecek olan saat aralığına, konum ve teknik sistem istenmesine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat açısından en net bilgiyi almak için bizimle 0554 971 45 30 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz!